Ai u vlerësua me 8, për të lënë pas asistuesin e dy golave të tij, Christian Eriksen, me 7.5.

Më poshtë i keni notat komplete, të cilat për Chelsean janë katastrofale, përcjellë “lajmi.net”.

Tottenham: Lloris 6.5, Dier 6.5, Alderweireld 6, Vertonghen 5.5, Walker 6.5, Dembele 6, Wanyama 7, Rose 6, Dele Alli 8, Eriksen 7.5, Kane 6.

Chelsea: Courtois 5.5, Azpilicueta 5.5, David Luiz 5, Cahill 6, Moses 5, Alonso 5, Pedro 5.5, Diego Costa 6, Hazard 6. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Tottenham-Chelsea, nota “shkatërruese” për yjet blu Tottenham-Chelsea, nota “shkatërruese” për yjet blu Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!