Përkundër shumë mungesave, Reali mposhti andaluzianët me rezultat të thellë, 3:0.

Dy gola për “Los Blancos” i realizoi James Rodriguez, ndërsa një herë rrjetën e gjet edhe Raphael Varane.

Me këtë fitore, Reali ka bërë një hap të madh drejt kualifikimit në fazën tjetër.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Real – Sevilla, rezultat i “çmendur” (VIDEO) Real – Sevilla, rezultat i “çmendur” (VIDEO) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!