Sipas “The Times”, francezi ka vendosur për të luajtur nën urdhrat e Jose Mourinhos.

Evra iu ka treguar shokëve te Juventusi se dëshira e tij e madhe është që të kalojë në “Old Trafford” që në janar, përcjellë “lajmi.net”.

Evra dëshiron të luajë më shumë minuta, në një nga sezonet e fundit në karrierë.

Këtë edicion, ai ka bërë vetëm tri paraqitje në kuadër të Series A. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Evra iu tregon futbollistëve të Juventusit që do të transferohet te gjiganti anglez Evra iu tregon futbollistëve të Juventusit që do të transferohet te gjiganti anglez Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!