Trajneri i Chelseat iu ka kujtuar të gjithëve kush është lider i Premierligës.

“Normalisht që duhet të përmirësoheni kur pësoni dy gola. Megjithatë ne jemi në krye të tabelës dhe kjo tregon shumë”, deklaroi Costa, përcjellë “lajmi.net”.

Tottenhami mundi Chelsean 2:0, me dy gola të Dele Allit. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Conte befason të gjithë me deklaratën pas humbjes Conte befason të gjithë me deklaratën pas humbjes Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!